Agencja Marketingowa FOCUS | Usługi agencji marketingowej

analiza danych

Każdy projekt realizowany przez naszą agencję, oparty jest o dokładną analizę danych, na podstawie których przygotowujemy strategię i plan działań. Nam i naszym klientom pozwala to maksymalizować efekty poszczególnych projektów, a zarazem prowadzić dokładne pomiary podstawowych wskaźników rentowności. Analiza danych to pierwszy krok, dzięki któremu nasz zespół wyznacza cele określone w czasie. Opierając działania na tak silnych fundamentach, usługi w zakresie marketingu pozostają zintegrowane i przynoszą pożądane efekty.

strategia i promocja

Dostarczamy naszym klientom zintegrowane rozwiązania w zakresie strategii i promocji marek oraz poszczególnych produktów. Na tym etapie współpracy jesteśmy w stanie określić odbiorców, zidentyfikować cele, wykreować ścieżkę projektową, opracować wstępny media-mix, ustalić budżet promocyjny, przygotować dokładny plan działań, a także wdrożyć projekt do fazy produkcji.

projektowanie graficzne

Każda strategia i plan promocji przechodzi do etapu produkcji, który rozpoczyna się od projektowania. Na podstawie analizy danych i dokładnego briefu strategicznego, nasz dział projektowy przystępuje do prac nad głównymi key visualami. To właśnie one posłużą w przyszłości do komunikacji wizualnej z klientami marki lub odbiorcami produktów.

identyfikacja wizualna

Pomagamy stworzyć nową markę od zera lub przeprowadzamy rebranding już istniejącej. Zaczynamy od ustalenia z klientem strategii, grupy docelowej, pozycjonowania się względem konkurencji i wykreowania przekazu marki. Cały proces zawiera stworzenie lub aktualizację logotypu, zaprojektowanie całościowej identyfikacji oraz przygotowanie księgi znaku, która podczas opieki nad marką jest rozwijana.

marketing internetowy

Marketing internetowy to nie tylko reklama, ale również budowanie relacji między ludźmi. Angażujemy swoich odbiorców prowadząc profile marek w niestandardowy sposób. Tworzymy plany kampanii i realizujemy je w odpowiedniej grupie docelowej danej marki, tak aby wyniki miały swoje odwzorowanie w świecie realnym. 

fotografia i video

FOCUS AGENCY to my! Branding, reklama i promocja to nasze drugie ja. Specjalizujemy się w tym co niemożliwe. Nie ma dla nas projektu, którego nie można zrealizować i deadline’u, którego nie można dotrzymać. Tam gdzie inni mówią „nie da się”, my mówimy „to możliwe”. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i potrzeby naszych klientów, którym oferujemy konkretne rozwiązania dopasowane do ich możliwości, posiadanego budżetu i branży w której działają. Nasz cel to satysfakcja klienta, poparta wymiernymi korzyściami dla niego i jego biznesu. Wszystkie nasze działania prowadzimy w oparciu o sprawdzone metody i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz obsłudze klienta. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy odnajdują pasję we wszystkim co robią. W swojej pracy szukamy rozwiązań idealnych. Jednym słowem jesteśmy sFOCUSowani!

kontakt dla klientów

Focus Agency Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa, Polska
Krystian Nowakowski

Krystian Nowakowski

+48 660 000 950
krystian@focus-agency.pl