Agencja Marketingowa FOCUS | O nas

o nas

Dostarczamy klientom zintegrowane rozwiązania w zakresie strategii i promocji marek oraz poszczególnych produktów, generując wzrost konwersji i sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie w branży centrów handlowych, real estate i agriculture pozwoliło nam wypracować rozwiązania marketingowe, które gwarantują klientom, pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług oraz zwrot z inwestycji.  Nasze kompetencje: Komunikacja, Projektowanie i Branding Firm, Media, Brand Activation, Social Media, PR, Monitoring Mediów.

Prezes zarządu

Grzegorz Skotarek

Założyciel Focus Agency Sp. z o.o., odpowiedzialny za rozwój agencji w branży retail. Doświadczenie biznesowe zdobywał realizując projekty dla największych agencji marketingowych i ich klientów. Karierę zawodową zaczynał jako projektant ospoilerowania dla samochodów egzotycznych na rynek arabski, a następnie jako grafik w agencji PR’owej. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło mu spełnić marzenie o własnej agencji marketingowej i w marcu 2017 r. założył razem z Krystianem Nowakowskim Focus Agency. Swój zespół budują razem w oparciu o więź między firmą a osobą w niej pracującą, co skutkuje większym zaangażowaniem i mniejszą skłonnością do poszukiwań nowych wyzwań zawodowych. Prywatnie miłośnik rajdów samochodowych, w których regularnie stara się brać udział.
Członek zarządu

Krystian Nowakowski

Współzałożyciel Focus Agency Sp. z o. o., w której pełni stanowisko New Business Managera. W przeszłości znany z kompleksowej realizacji videoclipów dla polskiej branży muzycznej. Klienci, cenią go za zdolności analityczne, pokorę i profesjonalizm. Jednoosobowy omnibus - ze względu na rozległość zainteresowań i umiejętności. W życiu zawodowym największy nacisk stawia na rozwój całego zespołu, dlatego kieruje się niezmienną zasadą - kiedy w dziedzinie reklamy i marketingu coś staje się modne, on wybiega w przyszłość z nowymi rozwiązaniami.

f

friendly

Dla siebie, dla Klientów, dla wszystkich, z którymi współpracujemy - dla każdego!
o

open-minded

Lubimy wyzwania i poszukiwanie nowych rozwiązań. Dla nas niemożliwe = do zrobienia!
c

creative

Głowy pełne pomysłów = wiedza na temat trendów rynkowych + dobre umiejętności techniczne!
u

unique

To co nowe dla jednych, dla nas jest już znane. Zawsze wyprzedzamy innych, wybiegając w przyszłość z nowymi rozwiązaniami!
s

smart

Odnajdujemy pasję we wszystkim co robimy. Zawsze dążymy do doskonałości. Jesteśmy sFOCUSowani!

kontakt dla klientów

Focus Agency Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa, Polska
Krystian Nowakowski

Krystian Nowakowski

+48 660 000 950
krystian@focus-agency.pl