Agencja Marketingowa FOCUS | Rynek nieruchomości

#residential

kompleksowo obsługujemy deweloperów w zakresie marketingu i komunikacji

Rynek nieruchomości mieszkaniowych nie pozostawia nam tajemnic od ponad 5 lat. Wspólnie z naszymi klientami tworzymy spójne strategie i budujemy wizerunek poszczególnych inwestycji tak aby w szybkim czasie zostały one sprzedane. Prowadzimy działania dla mniejszych inwestycji w budownictwie jednorodzinnym jak dla większych w budownictwie wielorodzinnym.

Począwszy od zdefiniowia grupy klientów, przez strategię komunikacji, planowanie budżetu marketingowego, branding, kreację po zakup mediów i kompleksową obsługę w czasie komercjalizacji inwestycji.

Działania nad którymi pracujemy z naszymi klientami to przede wszystkim połączenie celów marketingowych z celami działu sprzedaży. To podejście w bardzo szybkim tempie pozwala nam optymalizować procesy i maksymalizować sprzedaż lokali.

poznaj zakres naszych działań

co jest dla nas najważniejsze?

wizerunek inwestycji, który ma bezpośrednio wpływ na tempo sprzedaży i reputację dewelopera

Rynek nieruchomości mieszkaniowych nie przestaje zasakiwać i wciąż rozwija się w zawrotnym tempie. Nowo powstałych lokali wciąż przybywa a chętnych na zakup nie przestaje brakować. Zrównoważony rozwój dewelopera i odpowiednio kreowany wizerunek bezpośrednio wpływa na reputację i pośrednio na komercjalizację kolejnych inwestycji. Wyzwaniem staje się sprostanie coraz większym wymaganiom klientów i zadbanie o wysoką jakość, dostarczaną w bardzo krótki czasie.

Sprecyzowane działania i komunikacja wielokanałowa pozwala przekuwać setki potencjalnych klientów w wartościowe leady kwalifikowane, które dopinają sprzedaż lokalu.

nasze doświadczenie w rynku to:

 • 5

  lat pracy na rynku

 • 60

  kampanii produktowych

 • 4680

  przeformatowań kreacji

 • 180

  kreacji graficznych

 • 11

  wydarzeń branżowych

kontakt dla klientów

Focus Agency Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
Krystian Nowakowski

Krystian Nowakowski

+48 660 950 000
krystian@focus-agency.pl