Agencja Marketingowa FOCUS | Mobile marketing SMS MMS

SMS/MMS Marketing

Najbardziej efektywna forma komunikacji z klientami. Aż 90% wiadomości jest otwierana i czytana przez użytkowników w ciągu pierwszych 3 minut! Dzięki możliwościom jakie daje nam geotargetowanie, adresujemy reklamy w odniesieniu do lokalizacji w czasie rzeczywistym.

sprawdź ofertę

Geotargetowanie za pomocą BTS

W kampaniach mobilnych istnieje możliwość dotarcia do osób będących w określonym miejscu, np.: przy określonej stacji metra, sklepie czy w danym centrum handlowym. Określenie położenia danej osoby jest bardzo precyzyjne poprzez geotargetowanie za pomocą BTS, czyli nadajnika, z którym w danej chwili połączony jest smartfon. Dzięki takiej możliwości możemy wysłać spersonalizowany komunikat do osób znajdujących się w wyznaczonym przez nas miejscu.

Wysoki open rate

Największą zaletą SMS i MMS Marketingu jest wysoki open rate. Według badań Nielsen Polska, ponad 90% osób odczytuje każdą wiadomość SMS. Jesteśmy przyzwyczajeni do wymieniania się z bliskimi krótkimi wiadomościami tekstowymi i zdjęciami, przez co przeczytanie SMS-a jest dla nas naturalnym odruchem. Takie przyzwyczajenia behawioralne sprawiają, że kampanie SMS-owe i MMS-owe cechują się najwyższym wskaźnikiem otwieralności.

Wpływ na decyzje zakupowe

Wg. badań od Nielsen Polska kampanie SMS / MMS mają wpływ na decyzje zakupowe aż u 48% odbiorców wiadomości. Równocześnie 71% badanych osób przyznaje, że po otrzymaniu reklamy poszukują dalszych informacji o produkcje lub usłudze.

jeśli chcesz uzyskać ofertę w zakresie mobile marketing, napisz:

kontakt dla klientów

Focus Agency Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa, Polska
Krystian Nowakowski

Krystian Nowakowski

+48 660 000 950
krystian@focus-agency.pl