Agencja Marketingowa FOCUS | Komunikacja social media

komunikacja social media

Do naszych głównych działań należą między innymi: opracowywanie profesjonalnej strategii działań marketingowych dla Twojej firmy, prowadzenie i obsługa kanałów w social media m.in. prowadzenie facebooka, instagrama i linkedina. Tworzenie odpowiedniego dla grupy docelowej contentu w postaci postów, relacji lub reklam. Codziennie ulepszamy kampanie, w pełni wykorzystując potencjał platform reklamowych, a poprzez bieżące moderowanie zachęcamy fanów do dyskusji zwiększając ich aktywność i zaangażowanie. W ramach współpracy każdy klient otrzymuje dedykowanego opiekuna, który dba o komunikację marki w kanałach social media i koordynuje zadania całego zespołu.

Sprawdź ofertę

od czego możemy zacząć?

1
przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania w social media
2
wyciągniemy wnioski i zastanowimy się nad nadrzędnym celem komunikacji
3
opracujemy strategię komunikacji i wyznaczymy cele na najbliższy rok
4
stworzymy KV komunikacji przystosowany do kanałów social media
5
zaplanujemy publikacje na najbliższe miesiące
6
zaopiekujemy się działaniami związanymi z administrowaniem Twoich profili

chcesz uzyskać ofertę obsługi social media? Napisz:

dla nas każdy dzień zaczyna się od dobrej kawy, scrollowania i odczytu najważniejszych powiadomień.

Śledząc wszystkie zmiany technologiczne i wykorzystując w pełni potencjał platform reklamowych jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku, a Twoja firma wyprzedza konkurencję.
Dzięki stałemu monitoringowi jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na komentarze i wiadomości, zachęcać fanów do dyskusji i szybko reagować na kryzysy. Wiemy co, jak i kiedy mówią o Twojej firmie, przez co pozostajemy w stałym kontakcie z grupą docelową
Współpracując z nami będziesz miał stały kontakt z naszym dedykowanym opiekunem, dzięki czemu na bieżąco masz kontrolę, z tym co się dzieje na Twoim profilu firmowym, nie tracąc przy tym czasu.
Nasz sprawdzony zespół poprowadzi Twoją komunikację w mediach społecznościowych, stworzy odpowiedni content, zaprojektuje spójną linię kreatywną, opublikuje posty lub relacje, będzie na bieżąco odpowiadać na komentarze i wiadomości, tak abyś mógł skupić s

kontakt dla klientów

Focus Agency Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa, Polska
Krystian Nowakowski

Krystian Nowakowski

+48 660 000 950
krystian@focus-agency.pl